Datum vyvěšení: 22.5.2010

Pracovní poměr na dobu určitouNa základě truchlivých skutečností odporu státní správy k realizaci naší ekonomické soběstačnosti, bytové výstavby, rozvoje a ochrany venkova, jakož i čerpání strukturálních fondů pro rozvoj ekologického zemědělství, vyhlašujeme konkurz na obsazení místa: "PARTNER OBČANA ČR", v rodinné ekofarmě: Sad u ořechového háje, Jezvé.

Přijmeme schopného, pracovitého a důsledného politika (příslušnost k politické straně není rozhodující), který by nám místo předvolebních párků a pouťových balónků dokázal zajistit, abychom nemuseli podporovat korupční jednání úředníků státní správy a mohli jsme bez obav vytvářet rodinné a společensky trvale udržitelné hodnoty.

Politický slib

?
Podpora drobného podnikáníODS
Méně byrokracieODS
Omezení korupceKDU ČSL
Jednoduší správní řádODS
Zlepší jednání na úřadechVV
Veřejný sektor by neměl opakovaně po občanech požadovat informace, které mu už jednou poskytli.ČSSD
Podpora venkova jako dobrého místa pro život a práciČSSD
Podpora biopotravinSZ
Podmínkou rozvoje venkova je rozvíjení nových pracovních příležitostíODS
Orientace na zachování tradičního rázu krajinyTOP 09
Obnovení potravinové soběstačnostiKSČM
Podpora skoukromého vlastnictvíČPS
atd.

Nabízíme

Výše odměny dohodou

Služební benefity (bio-ovoce, med, vajíčka ...)

Zdravé prostředí a příjemný kolektiv

Smysluplná práce a uznání

Nástup ihned.V posledních týdnech bylo naše okolí zaplaveno výzvami, že náš hlas je důležitý, že bez našeho hlasu se politici neobejdou. Souhlasíme. Splnili jsme jejich volání a šli jsme volit.
Dnes naoplátku potřebujeme pomoci my. Bez jejich pomoci se neobejdeme.

Náš jednoduchý požadavek na vyřízení stavebního povolení (na místě ke stavbě určeném) nezvládli v průběhu šesti let vyřešit dva zkušení projektanti. Kdo může změnit tento stav? Kdo je zodpovědný za tuto situaci? Vedoucí úřednici tvrdí, že to je standardní postup. Nevěříme jim, ale oni nemají zodpovědnost a my na ně nemáme vliv. Naštěstí jsme v politických prohlášeních (tabulka výše) viděli, že jsou tu lidé, kteří nabízí způsoby nápravy. Proto do našich služeb nehledáme dalšího projektanta nebo právníka, ale politika.

Tato veřejná nabídka bude začátkem června rozeslána zástupcům všech registrovaných politických stran a jejich příslušným krajským a místním orgánům v Libereckém kraji. Inzerát bude následně zveřejněn i obyvyklou inzercí. Výsledky budou také rozeslány.

Bližší podklady (cca 700 stran úředních spisů) nebo stručnou rekapitulaci (6 stran) hlavních jednání zašleme v digitální podobě na vyžádání. Pište na adresu: stagl@ekosad.czPoznámka k výsledku konkurzu.
Na konkurz neodpověděla žádná z hlavních politických stran. Následující volby nás opět žádali, abychom je šli volit. Řešení stavby domu i vztahu k některým politickým stranám nakonec proběhlo k naší přiměřené spokojenosti.
Blíže o tom třeba při osobní návštvě.
4. 5. 201

Sad u ořechového háje: Ekofarma